|
|
Menadżer Żużlowy Menadżer Żużlowy - Polskie Ligi Żużlowe
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
MC_NEO
SENIOR
Dołączył: 16 Lip 2006
Posty: 638
Przeczytał: 0 tematów
Pomógł: 8 razy Ostrzeżeń: 0/3 Skąd: Częstochowa
|
Wysłany: Sob 18:57, 11 Lis 2006 Temat postu: MIMP... |
|
|
Witam...
Zgodnie z ustaleniami, do zawodów MIMP GKSŻ powołuje najsilniejeszych polskich juniorów po jednym z każdej Drużyny.
W razie kontuzji zastąpi go kolejny junior z danej Drużyny.
Pozdro...
MC_NEO
Post został pochwalony 0 razy
Ostatnio zmieniony przez MC_NEO dnia Nie 23:13, 19 Lis 2006, w całości zmieniany 1 raz
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
MC_NEO
SENIOR
Dołączył: 16 Lip 2006
Posty: 638
Przeczytał: 0 tematów
Pomógł: 8 razy Ostrzeżeń: 0/3 Skąd: Częstochowa
|
Wysłany: Sob 19:14, 11 Lis 2006 Temat postu: Lista startowa MIMP... |
|
|
Witam...
Lista startowa MIMP:
1. Daniel Pytel (Polska) [19] {7,00} - POZNAŃ
2. Adrian Gomólski (Polska) [19] {6,87} - GNIEZNO
3. Rafał Nasalski (Polska) [16] {3,00} - KROSNO
4. Michał Cieślar (Polska) [16] {5,00} - LUBLIN
5. Artur Mroczka (Polska) [16] {4,00 = 5% handicap własny tor 4,20} - GRUDZIĄDZ
6. Andrzej Głuchy (Polska) [20] {6,92} - GORZÓW
7. Marcin Liberski (Polska) [19] {4,59} - OSTRÓW
8. Grzegorz Zengota (Polska) [18] {5,23} - ZIELONA GÓRA
9. Adrian Miedziński (Polska) [21] {7,97} - TORUŃ
10. Paweł Miesiąc (Polska) [21] {6,49} - RZESZÓW
11. Patryk Pawlaszczyk (Polska) [18] {6,08} - RYBNIK
12. Paweł Hlib (Polska) [20] {5,84} - TARNÓW
13. Robert Kasprzak (Polska) [19] {3,67} - LESZNO
14. Krzysztof Buczkowski (Polska) [20] {7,69} - BYDGOSZCZ
15. Robert Jasiński (Polska) [16] {6,00} - WROCŁAW
16. Sławomir Jarmuła (Polska) [16] {5,00} - CZĘSTOCHOWA
KSM dla I Ligii -1 punkt!!!
Sędzia MC_NEO
Organizator Grudziądz
Termin WTOREK 21.11.2006 godz.: 18:00
Finanse:
Za organizacje Turnieju 40 000 PLN.
Miejsca:
1. 300 000 PLN.
2. 200 000 PLN.
3. 100 000 PLN.
4. 50 000 PLN.
Pozdro...
MC_NEO
Post został pochwalony 0 razy
Ostatnio zmieniony przez MC_NEO dnia Wto 19:47, 21 Lis 2006, w całości zmieniany 1 raz
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
MC_NEO
SENIOR
Dołączył: 16 Lip 2006
Posty: 638
Przeczytał: 0 tematów
Pomógł: 8 razy Ostrzeżeń: 0/3 Skąd: Częstochowa
|
Wysłany: Wto 19:36, 21 Lis 2006 Temat postu: |
|
|
Witam...
Oto wyniki MIMP w Grudziądzu...:
2006-11-21
MIMP - GRUDZIĄDZ
1. Adrian Miedziński......... 3 3 3 3 1 13
2. Robert Jasiński........... 3 3 3 2 1 12+3
3. Andrzej Głuchy............ 3 2 3 1 3 12+2
4. Daniel Pytel.............. 3 2 2 2 2 11
5. Paweł Miesiąc............. 1 3 U 3 3 10
6. Krzysztof Buczkowski...... 2 0 2 3 3 10
7. Marcin Liberski........... 0 2 3 1 3 9
8. Adrian Gomólski........... 2 1 1 3 2 9
9. Patryk Pawlaszczyk........ 2 1 1 Uw 2 6
10. Michał Cieślar............ D 2 2 0 1 5
11. Sławomir Jarmuła.......... 1 3 0 W 0 4
12. Paweł Hlib................ 0 0 2 0 2 4
13. Robert Kasprzak........... 0 1 1 2 0 4
14. Rafał Nasalski............ 1 Uw 1 1 1 4
15. Artur Mroczka............. 1 0 0 2 0 3
16. Grzegorz Zengota.......... 2 1 0 Uw 0 3
17. brak zawodnika............ Did not ride
18. brak zawodnika............ Did not ride
No. Results
1: Daniel Pytel, Adrian Gomólski, Rafał Nasalski, Michał Cieślar (D)
2: Andrzej Głuchy, Grzegorz Zengota, Artur Mroczka, Marcin Liberski
3: Adrian Miedziński, Patryk Pawlaszczyk, Paweł Miesiąc, Paweł Hlib
4: Robert Jasiński, Krzysztof Buczkowski, Sławomir Jarmuła, Robert Kasprzak
5: Adrian Miedziński, Daniel Pytel, Robert Kasprzak, Artur Mroczka
6: Paweł Miesiąc, Andrzej Głuchy, Adrian Gomólski, Krzysztof Buczkowski
7: Robert Jasiński, Marcin Liberski, Patryk Pawlaszczyk, Rafał Nasalski (Uw)
8: Sławomir Jarmuła, Michał Cieślar, Grzegorz Zengota, Paweł Hlib
9: Andrzej Głuchy, Daniel Pytel, Patryk Pawlaszczyk, Sławomir Jarmuła
10: Robert Jasiński, Paweł Hlib, Adrian Gomólski, Artur Mroczka
11: Adrian Miedziński, Krzysztof Buczkowski, Rafał Nasalski, Grzegorz Zengota
12: Marcin Liberski, Michał Cieślar, Robert Kasprzak, Paweł Miesiąc (U)
13: Krzysztof Buczkowski, Daniel Pytel, Marcin Liberski, Paweł Hlib
14: Adrian Gomólski, Robert Kasprzak, Grzegorz Zengota (Uw), Patryk Pawlaszczyk (Uw)
15: Paweł Miesiąc, Artur Mroczka, Rafał Nasalski, Sławomir Jarmuła (W)
16: Adrian Miedziński, Robert Jasiński, Andrzej Głuchy, Michał Cieślar
17: Paweł Miesiąc, Daniel Pytel, Robert Jasiński, Grzegorz Zengota
18: Marcin Liberski, Adrian Gomólski, Adrian Miedziński, Sławomir Jarmuła
19: Andrzej Głuchy, Paweł Hlib, Rafał Nasalski, Robert Kasprzak
20: Krzysztof Buczkowski, Patryk Pawlaszczyk, Michał Cieślar, Artur Mroczka
Dodatkowy bieg o 2 i 3 miejsce
21: Robert Jasiński, Andrzej Głuchy
Pozdro...
MC_NEO
Post został pochwalony 0 razy
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Możesz pisać nowe tematy Możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach
|
|
|
|